Новини

Міжнародний конгрес з ультразвукових технологій

8-9 листопада 2018 року

Міжнародний науково-практичний конгрес з ультразвуку відбувся в листопаді 2018 року у Києві. Дуже цікаві лекції з акушерства та гінекології та з еластографії. Вітчизняні та закордонні висококваліфіковані спеціалісти в сфері УЗД, дуже комфортний і зручний формат для засвоєння інформації. Сподобалось. Тим, хто не зміг відвідати, даю посилання: https://congress.rh.ua/ . До зустрічі на конгресах з УЗД.ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Видавництво Extempore.info, видавець науково-практичних журналів «З турботою про Жінку» та «Ob&Gyn Ultrasound and Fetal medicine» за сприяння The Fetal Medicine Foundation (Лондон, Великобританія) з 16 по 18 травня 2019 року провело V міжнародну конференцію «СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ: материнсько-плодова медицина»!

Цього року була створена програма яка була як завжди, насиченою й актуальною, але дещо незвичною. Щоб зробити її максимально практичною було здійснено принцип «problem-based education». Цей принцип давно застосовують американські колеги у базовій вищій медичній освіті. Її сутність полягає в тому, щоби вчитися діяти в конкретних клінічних ситуаціях, коли слід приймати неоднозначні рішення за відсутності часу або належних доказів. Отже майже без «наукових декорацій»: винятково маршрути, схеми, алгоритми.

Окрім основної програми, було декілька сюрпризів – філософські лекції на тему медицини від провідних українських блогерів та прекурси з медицини плода від неймовірної Маргарити Ніколенко і маестро Luc De Catte.

Спеціальний канал у месенджері Telegram, куди будуть завантажені програма, інформація про спікерів та доповіді, полегшували орієнтацію у величезному всесвіті конференції.

Найвищий рівень освіти –це безперервна освіта лікарів.

Українські експерти з перинатології та медицини плода, що брали участь у конференції: Микола Веропотвелян, Маргарита Ніколенко, Анна Гребініченко, Вікторія Бадюк.

УПОРЯДНИК ПРОГРАМИ

Віктор Ошовський

К. мед. н., акушер-гінеколог, спеціаліст із медицини плода, консультант медичного центру "Уніклініка", член правління Української асоціації доказової медицини (Україна)

ХЕДЛАЙНЕРИ

Eduard Gratacós

Директор і професор BCNatal - національного та міжнародного скерувального центру з материнсько-плодової медицини в клінічній лікарні Sant Joan de Deu Барселонського університету (Іспанія)

Simcha Yagel

Керівник акушерсько-гінекологічним відділенням Hadassah Medical Centres, Єрусалим (Ізраїль)

Maria Del Mar Gil Mira

Професор акушерства та гінекології у Torrejon University Hospital Fetal Medicine and Obstetrics/Francisco de Vitoria University (Іспанія)

Микола Веропотвелян

Д. мед. н., директор Міжобласного центру медичної генетики та пренатальної діагностики ім. П. М. Веропотвеляна, заслужений лікар України (Україна)

Маргарита Ніколенко

Д. мед. н., заступник директора Східно-Українського спеціалізованого центру медичної генетики та пренатальної діагностики, науковий директор МБЦ «Геном», викладач кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО ім. П. Л. Шупика (Україна)

Ганна Гребініченко

К. мед. н., фахівець відділення медицини плода ІПАГ (Україна)

Luc De Catte

Професор материнсько-плодової медицини, голова відділення пренатальної діагностики та фетальної медицини в Університетському госпіталі м.Льовен (Бельгія)

Asma Khalil

Професор акушерства та материнсько-плодової медицини в St George's University Hospital (University of London, Великобританія)

Андрій Med Goblin

Найпопулярніший медичний блогер України, гроза недобросовісних фармкомпаній, поборник неупередженості думок і лицар доказового менеджменту

Ірина Тихоненко

К. мед. н., лікар ультразвукової діагностики, доцент кафедри ультразвукової діагностики Білоруської національної академії післядипломної освіти (Білорусія)

Ксенія Хажиленко

Акушер-гінеколог, генетик, завідувач відділення лікування неплідності та Центру лікування невиношування вагітності клініки ISIDA (Україна)

Вікторія Бадюк

К. мед. н., доцент, завідувач клініко-діагностичної лабораторії Клініки генетики і репродукції "Вікторія" (Україна)

Провідні зарубіжні та вітчизняні фахівці з материнсько-плодової медицини ділилися знаннями та досвідом своєї роботи в цій галузі медицини. Особлива подяка компанії RH - за організацію практичних занять на апаратах УЗД що дозволяють на високому рівні обстежувати вагітних. Особливо приємно було те що таким аппаратом оснащений кабінет УЗД МЕДІСОН + м.Дніпрорудне. Було приємно тренуватися на звичному для себе приладі. До зустрічі на профілабах! Микола Луста